Flora Credit – malé půjčky

Malé neboli krátkodobé půjčky před výplatou mají své opodstatnění. Jednak ne vždy je potřeba zadlužit se na dlouhou dobu a ohrozit tak svou finanční situaci, která se může kdykoliv změnit, jednak čím míň peněz si půjčíte, tím méně utratíte, a to je prověřený fakt. Nemluvě o tom, že na krátkodobé půjčky dosáhnou i ti zájemci, kterým by, vzhledem k výši příjmů, činilo potíže vyšší půjčku získat.

Přehledné smluvní podmínky

Společnost Flora Credit patří k těm, jejichž smluvní podmínky neposkytují žádnou možnost dvojího výkladu, a proto vám ihned při poskytnutí půjčky je jasné, kolik a kdy zaplatíte, což je dáno i tím, že půjčka nepodléhá klasickému úročení, ale hradí se pouze poplatek za její zpracování. Tento je stanoven již v žádosti o půjčku, a to v jednoznačné výši 200 Kč z každé půjčené tisícikoruny. Splatný je spolu s vrácením peněz.

Kolik si můžete půjčit?

Flora Credit nabízí půjčky až do výše 5 000 korun, patří však k těm společnostem, které si platební morálku svých klientů samy prověřují. Proto při první žádosti vám bude schválena pouze půjčka v maximální výši 1 000 korun, při každé další žádosti, pokud jste peníze řádně vrátili, můžete požadovat vždy o 1 000 korun více. Půjčka je vždy splatná do 15 dnů, ale je možné požádat o její prodloužení.

Vzájemná důvěra

Flora Credit nepožaduje po svých klientech poplatky předem, zástavu, ručitele ani potvrzení o výši příjmů. O půjčku si můžete zažádat online a peníze vám budou poskytnuty bezhotovostním převodem na váš bankovní účet nebo zaslány složenkou. Dokonce i první upomínku, opozdíte-li se se splatností, zasílá společnost zdarma. Postupuje protě čestně, otevřeně a podle dohodnutých pravidel.

Flora Credit
PublicDomainPictures / Pixabay