Vata půjčka do 5000 Kč

Tuto půjčku poskytuje nebankovní poskytovatel Vata všem žadatelům, kteří mají minimálně 20 let a trvalý pobyt hlášen na území České republiky. Během pár minut, bez zbytečných formalit, si můžete půjčit až 5 000 korun. Vata půjčka je tu pro vás.

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku od společnosti Vata si podáte z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře, do kterého uvedete své kontaktní telefonní číslo, na kterém vás bude kontaktovat obchodní zástupce firmy. Vaše žádost bude zpracována bez zbytečných odkladů a nejpozději do 15 minut po schválení půjčky vám budou peníze zaslány na účet, který uvedete ve své žádosti. Půjčka může být poskytnuta zaměstnancům, živnostníkům, ženám na mateřské dovolené, ale i důchodcům.
Poskytovatel půjčky Vata má pouze tu podmínku, že každý žadatel musí být majitelem bankovního účtu.

Splácení půjčky

Minimální požadovaný příjem žadatelů o půjčku je 7 000 korun měsíčně. Každý klient společnosti Vata musí prokázat, že má pravidelný měsíční příjem, aby byl schopen půjčku splácet. Žadatel nesmí mít žádné nesplacené závazky a nesmí být zapsán v registru dlužníků.

Půjčka se běžně poskytuje na dobu 1 – 30 dnů, aby klient překlenul období, kdy má nedostatek prostředků. Pokud nastane situace, že ani do 30 dnů nemůže klient půjčené peníze vrátit, může si splatnost půjčky telefonicky prodloužit až na 90 dnů po uhrazení poplatku za prodloužení smlouvy ve výši 400 korun, který musí být ihned připsán na účet poskytovatele.

Příkladem splácení této půjčky je půjčka 1 000 korun na dobu 10 dnů, u které bude poplatek činit 67 korun, celkově tedy zaplatíte po 10 dnech 1 067 korun. Úrok této půjčky je 0,6667% denně.

Půjčka Vata 5000 Kč
Půjčka Vata 5000 Kč