Půjčka 15 do 5000 Kč

pujcka15Schází vám nějaká ta koruna do výplaty? Potřebuje rychlou finanční injekci menšího rozsahu, která vám pomůže se zaplacením nájmu nebo úhradou faktury od telefonního operátora? Touto pomocí může být rychlá SMS půjčka – Půjčka 15, kterou vyřídíte zasláním pouhé jedné SMS. Do patnácti minut od odeslání této SMS se ihned dozvíte, zda vám byla půjčka schválena, či nikoli. No jen řekněte, znáte snad snazší způsob, jak zažádat o pět tisíc korun?

Výše půjčky: 500 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka 15 je určená všem osobám starším 18 let, kteří jsou bezúhonní.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky činí 15 dní.

Poplatky: Poplatek za každých poskytnutých 1000 Kč činí 200 Kč.

Ručení: Společnost nevyžaduje spolužadatele ani ručitele.

RPSN: Společnost si neúčtuje RPSN.

Výše ročního úroku: Poskytovatel půjčky si neúčtuje roční úrok.

Možnost sjednání půjčky: O první půjčku zažádáte prostřednictvím online formuláře. Další půjčku je možno vyřídit odesláním jedné SMS v přesném tvaru, který je uveden na oficiálních stránkách společnosti. Tento způsob žádosti o půjčku je poměrně častý a můžete ho využít i u jiných společností (příklad zde).

Rychlost poskytnutí peněz: Během 15 minut po odeslání online formuláře obdržíte informaci o schválení nebo neschválení půjčky. V případně kladného vyjádření vám budou peníze odeslány na účet obratem.

Výhody Půjčky 15: Mezi největší výhody této půjčky patří skutečnost, že je poskytována bez nahlížení do registrů, prokazování výše příjmů, bez ručitele a bez zbytečného papírování. Půjčku do 5000 Kč vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova. Budete tak ušetřeni zbytečného papírování. K poskytnutí půjčky není nutná osobní návštěva. Zapomenout nesmíme ani na výhodu v podobě rychlosti poskytnutých finančních prostředků. Samotná žádost o půjčku vám bude schválena během 15 minut po jejím odeslání.