Půjčka do 5000 Kč vás může zachránit od dluhů

Finanční krize před výplatou dokáže mnohé z nás velmi nepříjemně překvapit. Pokud se zaměstnavatel ještě navíc s platbou zpozdí, nezbývá nic jiného, než sáhnout po dávno zapomenutých úsporách nebo požádat o pomoc instituce, které se na zprostředkování půjček zaměřují. Taková půjčka v hodnotě 5000 Kč může být totiž záchranou před velkým množstvím dalších problémů. Třeba taková neuhrazená faktura od telefonního operátora nebo nezaplacený nájem se může vinou úroků z prodlení vyšplhat na opravdu nepěkné částky.

Pro půjčku do banky?

Rozhodnete-li se zajít s prosbou o půjčku do banky, zřejmě zde příliš nepochodíte. Bankovní společnosti se totiž ve velké většině na úvěry menšího objemu vůbec nezaměřují. Narazit zde můžete na půjčky začínající někde u hranice 10000 Kč. Jediným bankovním řešením může být kontokorentní úvěr, který lze čerpat v libovolné výši až do několika desítek tisíc.

Pro menší půjčku do nebankovní instituce?

Řešením menších finančních potíží jsou nebankovní půjčky. Na ty specializují nebankovní instituce, které vám mohou poskytnout větší, či menší finanční obnos i v případě, že jste vedeni v registru dlužníků, nemáte pravidelný a dostatečný příjem nebo neseženete ručitele, či zástavu v podobě nemovitosti. O půjčku lze jednoduše zažádat pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového formuláře, který naleznete na oficiálních stránkách společnosti. Hned obratem se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena, či nikoli.