Půjčka 5000 Aerofin Finance s.r.o.

Nebankovní společnost Aerofin Finance s.r.o. poskytuje rychle a diskrétně malé půjčky ve výši do 5 000 korun. Půjčka 5000 Aerofin Finance se hodí pro všechny, které překvapily nečekané výdaje, nebo jen potřebují překlenout pár dnů do výplaty. Požádejte o půjčku, která vám pomůže z nouze.

Jak žádat o půjčku?

O tuto půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem, prostřednictvím vyplnění online formuláře na webových stránkách společnosti. Vše se vyřídí přes internet, bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení půjčky. Poskytovatel nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaši finančně nepříznivou situaci. A do druhého dne můžete mít peníze v ruce.

Jak splácet půjčku?

Hlavní výhodou této půjčky 5 000 korun je, že splátky můžete rozprostřít na šest měsíců a v klidu půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami. Pokud by se stalo, že nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, je zde možnost kontaktovat poskytovatele e-mailem a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete ve prodlení se splátkou, riskujete pokutu za prodlení. Splatnost půjčky je 6 měsíců, půjčku je ale možné splatit i předčasně. Den splatnosti je dnem, kdy musí být splátka připsána na účet společnosti. Společnost Aerofin Finance neposkytuje úvěry nezaměstnaným, důchodcům ani ženám na mateřské dovolené. Tato půjčka je jen pro zaměstnané lidi. Půjčka má přitom velmi výhodný úrok.

Půjčka 5000 Aerofin Finance
Taken / Pixabay