Půjčka od společnosti Půjčkomat do 10000 Kč

1Půjčkomat provozuje společnost Friendly Finance, která nabízí krátkodobé půjčky a úvěry. Jedná se o půjčky nebankovní, podmínky pro jejich poskytnutí jsou proto velmi příznivé. Společnost čerpá zkušenosti ve skandinávských zemích a na trzích střední Evropy. Díky tomu může své produkty pružně přizpůsobovat požadavkům svých klientů. Půjčku můžete vyřídit pěkně z pohodlí domova – to vše navíc bez zbytečného papírování.

Výše půjčky: 500 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku může podat osoba starší 18 let, která je způsobilá k právním úkonům a zároveň je občanem České republiky nebo občanem jiné členské země Evropských společenství. Tato osoba zároveň nesmí mít nedoplatky vůči jiným finančním institucím a zároveň musí potvrdit Souhlas se Všeobecnými podmínkami smlouvy o poskytnutí úvěru.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si tedy můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 5 – 31 dní s možností prodloužení

Poplatky: Poplatek za prodloužení splatnosti půjčky (dle sazebníku společnosti). Dále je nutno uhradit Poplatek za poskytnutí půjčky, který se vypočítává z celkové částky půjčky a doby, na kterou je poskytnutá.

Ručení: Společnost nevyžaduje ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

RPSN: 517,1%

Možnost sjednání půjčky: Online vyplněním internetového formuláře

Rychlost poskytnutí peněz: Společnost tvrdí, že registrace na jejich stránkách vám zabere 3 minuty, následné vyplnění žádosti 2 minuty a své peníze získáte za minut deset. To v případě, pokud vám bude žádost schválena a máte veden účet u některých z partnerských bank.

Výhody půjčky Půjčkomat: Nejrychlejší půjčka na trhu, přizpůsobí se potřebám klientů, půjčka až na 31 dní s možností prodloužení. To vše bez ručitele a zástavy.  Operátoři společnosti jsou připraveny odpovědět vám na jakýkoli dotaz 24 hodin, 7 dní v týdnu.

 


Další půjčka od Půjčkomat.cz
– Půjčka od společnosti Půjčkomat ve výši 5000 Kč – okamžité půjčky od Půjčkomat.cz