Půjčka 20000 prostřednictvím kreditní karty

Prakticky všichni už o tom slyšeli – vlastníte kreditní kartu, kterou můžete i nemusíte využít vlastně jako půjčku. Jak? Stačí si pouze vybrat nebo zaplatit do mínusu a do nějaké doby peníze zase vrátit. Navíc máte jistý čas, kdy je tato půjčka naprosto bezúročná a prakticky zadarmo. Společností, které kreditní karty nabízejí, je celá horda, ovšem my se zde podíváme na zoubek mKreditky od mBank. Půjčka 20000 je dostupná prostřednictvím kreditní karty.

V čem je mKreditka výhodná?

V prvé řadě jsou určitě důležité výhody. Ty totiž často rozhodují o tom, zda si daný produkt sjednáte u té či jiné banky nebo ekonomického subjektu. mBank poskytuje držitelům své kreditní karty hned několik výhod. Tou rozhodně nejdůležitější je bezúročné období, které činí 54 dnů. Máte tedy prakticky dva měsíce na to, abyste svůj dluh vůči mBank splatili a začali tak opět s čistým štítem. Další výhodou je možnost využití internetového bankovnictví, možnost volby vlastního PIN kódu nebo možnost volby mezi Visa Credit Classic a Visa Credit Gold.

Visa Credit Classic vs. Visa Credit Gold

Pokud jste již plně rozhodnuti, že si chcete pořídit mKreditku, rozhodně se taky zamyslete nad tím, zda si vezmete Visa Credit Classic nebo Visa Credit Gold. I když se někomu může zdát, že se jedná o naprosto banální záležitost, na které vůbec nezáleží, opak je pravdou! Pokud si totiž vyberete Visa Credit Classic budete mít k dispozici minimální úvěrový limit ve výši 20 000 korun a maximální úvěrový limit ve výši 150 000 korun. U Visa Credit Gold se tyto hodnoty pohybují mezi 100 a 500 tisíc korun. Je to tedy výrazný rozdíl, kolik si budete moct půjčit.

Půjčka 20000 přes kreditní kartu
jarmoluk / Pixabay