Půjčka nebo hypotéka od ACEMA Credit

Potřebujete větší sumu peněz a v bance vám nepůjčí? Ať již z jakéhokoliv důvodu, neznamená to konečnou. Pro podobné případy je tu nebankovní půjčka od ACEMA Credit. Peníze získané za zástavu vaší nemovitosti můžete použít ke konsolidaci svých stávajících dluhů nebo k úhradě jakéhokoliv výdaje.

Hypotéka od ACEMA Credit

Společnost je férový a důvěryhodný poskytovatel řídící se etickým kodexem, jehož nedílnou součástí je průhlednost a srozumitelnost poskytovaných informací, a to vždy ještě před podpisem smlouvy. Důsledně ochraňuje osobní údaje svých klientů a drží se dobrých mravů, pravidel hospodářské soutěže, obchodních zvyklostí a poctivého obchodního styku. Veškerou svou činnost vykonává s odbornou péčí a řídí se principem rovného a nestranného jednání.

Parametry půjčky

ACEMA Credit vám poskytne půjčky ve výši 100 000 až 5 000 000 korun se splatností až 20 let. Inzeruje přitom, že její úroky jsou nižší než ty v bance! Dosáhnout lze na úrokovou sazbu od 7,99%. Hypotéku přitom můžete získat bez dokládání příjmů a poskytovatel nenahlíží při posuzování žádosti do registrů dlužníků. Předem se nehradí žádné poplatky a půjčka vám bude předběžně schválena už během několika minut.

Předchozí závazky

Půjčka od ACEMA Credit je vhodným produktem k vyplacení dřívějších závazků a odvrácení hrozících exekucí či dražeb. Odborníci ze společnosti vám rádi pomohou podobné situace vyřešit k vaší spokojenosti, co nejrychleji a co nejlevněji.

Splácení

Splátky hypotéky od ACEMA Credit si můžete rozvrhnout od 1 roku až po 20 let, při nepoměru její výše a zvolené doby splatnosti či výši hypotéky pod 100 000 Kč nebo nad 1 000 000 Kč vám bude kalkulace splátek provedena individuálně.

Acema Credit nabízí americkou hypotéku
Acema Credit nabízí americkou hypotéku