Půjčka MoneyNow do 10000 Kč

moneyNebankovní společnost MoneyNow je členem skupiny DFC Global Corp., která se prezentuje jako světová jednička v poskytování služeb klientům na trhu nebankovních úvěrů. Půjčka od společnosti MoneyNow je bezúčelová a poskytnuta vám může být do 24 hodin od podání žádosti. Jedná se o krátkodobou půjčku, se kterou můžete financovat například nájem nebo fakturu od telefonního operátora. Přidejte se k tisícům spokojených klientů a vyřešte tíživou finanční situaci jako mávnutím kouzelného proutku.

Výše půjčky: 1500 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Společnost MoneyNow stanovuje pro získání půjčky následující podmínky: žadatel musí mít 18 – 75 let, trvalý pobyt na území České republiky, platný český doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), rodné číslo, mobil nebo telefonní číslo na pevnou linku a prokazatelné zaměstnání. Dále musí udělit souhlas s podmínkami úvěru a nesmí mít žádné (nebo již splacené) závazky vůči jiným institucím.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 15 – 30 dní s možností prodloužení na dalších 15 dní.

Poplatky: Poplatek za prodloužení půjčky začíná na 300 Kč, stejně jako poplatek za sjednání půjčky.

Ručení: Půjčka bez ručitele a zástavy

RPSN: od 2 333,95 %

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím online formuláře

Rychlost poskytnutí peněz: Rozhodnutí o půjčce se dozvíte ihned. Peníze vám následně budou poskytnuty ihned po schválení půjčky (pokud máte bankovní účet u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisen bank, GE Money bank nebo FIO Banky).

Výhody půjčky MoneyNow: Bezúčelová půjčka s jasnými podmínkami pro její poskytnutí. Okamžité vyřízení žádosti a rychlé poskytnutí peněz. To vše bez ručitele a zástavy.