Peníze ihned od společnosti Dattonel Cash

Nebankovní společnost Dattonel Cash vám pomůže v případě náhlé finanční tísně a ihned vám může zajistit potřebné finanční prostředky. Celý proces vyřízení půjčky je velmi jednoduchý a rychlý.

Jak žádat o půjčku Dattonel Cash

Žádost o půjčku si podáte prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti Dattonel Cash. V podstatě ihned vás bude kontaktovat obchodní zástupce této společnosti a domluví se s vámi na osobním předání peněz v místě vašeho bydliště. Není nutné ani mít bankovní účet. V případě první půjčky je její maximální výše stanovena na 2 000 Kč, v případě druhé výpůjčky je možno čerpat částku 3 000 Kč a takto až do výše 5 000 Kč, které se poskytují pouze ověřeným klientům.

Půjčit si může opravdu každý, ať už se jedná o důchodce, ženy na mateřské dovolené, či klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků. Jedinou podmínkou je, aby žadatel měl trvalé bydliště v Ostravě nebo v blízkém okolí tohoto města.

Splácení půjčky

Splatnost půjčky je 30 dní. V případě potřeby je ale možno žádat o prodloužení této doby. Podmínky půjčky jsou nadstaveny tak, aby o půjčku mohl žádat skutečně každý. Při půjčce 1 000 Kč je poplatek za půjčku stanoven na 350 Kč, celkově klient tedy zaplatí 1 350 Kč, při půjčce 3 000 Kč je poplatek za získání půjčky stanoven na 1 000 Kč, celkově tedy klient zaplatí 4 000 Kč.

U půjčky ve výši 5000 Kč je poplatek za získání stanoven na 1 700 Kč a klient tedy celkově zaplatí 6 700 Kč. Účel poskytnuté půjčky je vaší soukromou záležitostí a je pouze na vás, k čemu půjčené peníze využijete.

Dattonel Cash
PDPics / Pixabay