Půjčka Cash 4 life do 10000 Kč

cash-for-lifeNebankovní společnost CASH FOR LIFE s.r.o. je poskytovatelem krátkodobých rychlých půjček, které sjednáte pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu nebo zasláním jedné SMS zprávy. Velký důraz klade společnost na rychlost, flexibilitu, diskrétnost a transparentnost. Kromě nabídky krátkodobých online půjček společnost provádí také komplexní vysoce profesionální servis. Obrátit se tedy můžete na pracovníka společnosti s jakýmkoli dotazem nebo prosbou kdykoli v pracovní dobu. O kvalitně odváděných službách vypovídá množství spokojených klientů, které se i nadále rozrůstá.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Podmínkou pro sjednání půjčky Cash 4 life je věk 18 – 65 let, české občanství a bezdlužnost vůči této společnosti. Společnost nenahlíží do registru dlužníků. Problémem pro poskytnutí půjčky tudíž nebude ani případný zápis v tomto rejstříku.

Na co si mohu půjčit? Půjčte si na cokoli – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 7, 15, 21 nebo 30 dnů s možností prodloužení.

Poplatky: Poplatek za poskytnutí půjčky začíná na 250 Kč a odvíjí se od výše poskytnutých finančních prostředků. Společnost si účtuje také poplatek za prodloužení splatnosti půjčky, který začíná na 200 Kč. V případě nedodržení smluvních podmínek je nutno zaplatit smluvní pokutu (od 250 Kč).

Ručení: Společnost nevyžaduje ručitele ani zástavu.

RPSN: od 3113 %

Výše ročního úroku: Společnost klientovi neúčtuje roční úrok.

Možnost sjednání půjčky: Vyplněním online formuláře nebo zasláním jedné SMS (účtované dle sazby vašeho mobilního operátora).

Rychlost poskytnutí peněz: Pokud pro vyplacení peněz zvolíte poštovní poukázku, těšit se na ně můžete za 2 až 3 pracovní dny. V případě, že si necháte peníze vyplatit na bankovní účet a máte jej veden u některé z těchto bankovních společností (ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, GE Money Bank), získáte peníze ještě týž den.

Výhody Půjčky Cash 4 Life: Půjčka bez nahlížení do registrů. Přehledné obchodní podmínky na stránkách společnosti. Krátkodobé bezúčelové půjčky menšího rozsahu. Profesionální klientský servis.