Půjčka do 10000 od Andělské půjčky

Pro zodpovědné, kteří mají náhle a nečekaně hluboko do kapsy, je tu Andělská půjčka do 10000 Kč. Nedejte se odradit nutností splnit několik podmínek, protože ty znamenají, že poskytovatel se hlásí k zásadám zodpovědného úvěrování, které nejenže mají zamezit roztáčení dluhové spirály pro klienta ne zcela finančně gramotného, ale rovněž v konečném výsledku zlevňují půjčku všem zájemcům.

Podmínky pro poskytnutí Andělské půjčky

Abyste byli se svou žádostí úspěšní, musíte prokázat v prvé řadě pravidelný příjem, ze kterého budete půjčku splácet. Nemusí to však být pouze plat. Andělská půjčka do 10000 je běžně poskytována i na základě příjmů z brigády, důchodcům, matkám na mateřské dovolené, atp.

Další důležitou podmínkou je dosavadní bezproblémová finanční historie. Klientům se záznamem v registru dlužníků nebo klientům v insolvenci se Andělská půjčka neschvaluje. Poskytovatel jak registr, tak insolvenční rejstřík pravidelně kontroluje.

Parametry půjčky

Andělská půjčka se poskytuje ve výši do 10 000 korun se splatností 7 – 30 dnů. Hradí se poplatek za vyřízení půjčky, který je splatný spolu s půjčkou, neplatí se už žádné další poplatky ani úroky. Půjčku lze vyřídit online, schvalovací řízení probíhá do 30 minut a za dalších 15 minut již můžete mít peníze na svém účtu. V případě zájmu lze půjčku poskytnout i formou poštovní poukázky.

Systém opakovaných půjček

Andělská půjčka se řadí k těm, jejichž výši si můžete postupně zvyšovat po prokázání zodpovědného splácení. Zatímco poprvé si můžete půjčit jen 3 000 Kč, podruhé už 4, potřetí 5 000 korun, atd.

Andělská půjčka do 10000
geralt / Pixabay