MinitPůjčka do 5000 Kč

minit-pujckaNebankovních společností, které nabízejí půjčky menšího rozsahu je v českém finančním prostředí velká spousta. Výjimkou není ani Minit Půjčka, se kterou si můžete během chvilky zajistit finanční injekci až do výše 5000 Kč. Žádost o půjčku vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova. Vypůjčené prostředky můžete vrátit v časovém horizontu 30 dní. To vše bez ručitele, zbytečného papírování a skrytých poplatků. Potřebujete-li peníze opravdu rychle, neměla by Minit Půjčka uniknout vaší pozornosti.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat fyzická osoba starší 18 let, která má trvalý pobyt na území České republiky, je způsobilá k právním úkonům, má v pořádku platební historii a nemá neuhrazené závazky vůči jiným institucím. Žadatel musí mít zároveň stálý a doložitelný příjem.

Na co si mohu půjčit? Minit Půjčka je bezúčelovou půjčkou. Na co peníze použijete je tedy jen a pouze na vás.

Splatnost půjčky: 10, 20 nebo 30 dní s možností prodloužení.

Poplatky: Společnost si účtuje poplatek za poskytnutí půjčky ve výši od 120 Kč (dle objemu poskytnutých finančních prostředků). Pokud máte zájem o prodloužení půjčky, je tak možno učinit za poplatek min. 70 Kč.

Ručení: Společnost nepožaduje ručitele, spolužadatele ani zástavu.

RPSN: Společnost neuvádí výši RPSN.

Výše ročního úroku: Společnost neuvádí výši ročního úroku.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možno zažádat prostřednictvím internetového formuláře uvedeného na stránkách společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze vám přijdou nejpozději do druhého pracovního dne ode dne schválení žádosti. Nejčastěji vám však budou finanční prostředky poskytnuty ještě týž den.

Výhody MinitPůjčky: Jak již název půjčky napovídá, jedná se o „minutovou půjčku“, díky které můžete mít své peníze opravdu rychle. Nemusíte nikam chodit, nečeká vás žádné složité papírování. K získání peněz postačí pouze jedna registrace a vyplnění online žádosti.