Půjčka od Zaplo.cz

Objevily se neplánované výdaje? Nečekaně vysoký účet, ošetření u zubaře, hospitalizace dítěte v nemocnici, porouchaný elektrospotřebič? Vycházíte tak akorát nebo jste zkrátka právě tentokrát rozpustili svou finanční rezervu zaplacením dovolené, uspořádáním rodinné oslavy nebo nákupem nové kuchyně? Prostě potřebujete nárazově pár tisíc, se kterými jste nepočítali? Možná pro vás bude to pravé Zaplo cz.

Proč zvolit rychlou půjčku od Zaplo.cz?

Vyřízení této půjčky je velice jednoduché a pohodlné, vše můžete zařídit ze svého vlastního obývacího pokoje online. Zda vám byla půjčka schválena se dozvíte obratem a následně vám budou peníze převedeny na účet – toto vše v řádu minut. Nejpodstatnější výhodou půjčky od Zaplo. cz však je, že poprvé si půjčujete zcela zdarma. Jak je to možné? Při prvním kontaktu společnosti je maximální výše vaší půjčky omezena limitem 5 000 korun. Pokud tuto vaši první půjčku splatíte včas, nebude vám účtován žádný úrok ani poplatek! Vrátíte v dohodnutém termínu zase jen 5 000 korun.

Opakované půjčky

Půjčka se splácí formou bezhotovostního převodu na účet Zaplo.cz, a když ji splatíte řádně a včas, navýší vám společnost po sedmi dnech váš úvěrový limit, a to až do maximální výše 12 500 Kč. Při opakovaných půjčkách však již o výhodu půjčování zadarmo samozřejmě přijdete.

Zaplo.cz je společnost, která se řídí zásadami zodpovědného půjčování a specializuje se na krátkodobé tzv. finské půjčky. Proto zde nežádejte o půjčku, pokud  plánujete používat krátkodobé půjčky jako dlouhodobé řešení vašich finančních potřeb, pokud byste chtěli peníze použít ke splacení jiné pohledávky, či máte-li dokonce jiné pohledávky po splatnosti.