Omega Půjčka do 5000 Kč

omegaS Omega Půjčkou dosáhnete až na 5000 Kč bez ručitele. O finanční výpomoc zažádáte pěkně z pohodlí svého domova. Nemusíte tak nikam chodit, nic složitě vysvětlovat ani prokazovat. Veškerá komunikace se společnosti probíhá prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. S nebankovní Omega půjčkou můžete získat finanční prostředky v rozmezí 1000 – 5000 Kč. To vše bez ručitele a zástavy. Společnost Omega Financials s.r.o. se specializuje na krátkodobé nebankovní úvěry a půjčky do výplaty zejména pro české zákazníky.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: Omega půjčka je poskytnuta občanům České republiky, kteří splňují následující podmínky: občan musí být starší 18 let bez záznamu v registru dlužníků s platným bankovním účtem, a aktivním českým mobilním číslem.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Vypůjčené finanční prostředky je nutno uhradit během 7 – 30 dní.

Poplatky: Žádné poplatky za předčasné splacení půjčky

Ručení: U Omega půjčky nepotřebujete spolužadatele ani ručitele. Není vyžadována ani zástava ve formě nemovitosti.

Výše ročního úroku: Půjčka není zatížena žádným ročním úrokem.

RPSN: 82770%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možno zažádat prostřednictvím internetového formuláře, umístěného na webových stránkách společností. Další možností je zaslání SMS na číslo, které naleznete taktéž na stránkách poskytovatele.

Rychlost poskytnutí peněz: Žádost o půjčku bude v pracovní dny vyřízena do 15 minut od jejího odeslání. Jakmile je žádost o půjčku schválena, peníze obdržíte obratem na svůj bankovní účet.

Výhody Omega půjčky: Bezúčelová půjčka menšího rozsahu, která může efektivním způsobem vyřešit vaši nepříznivou finanční situaci, do které se můžete dostat třeba pár dní před výplatou. U Omega půjčky nemusíte nikomu prokazovat, na co jste peníze použili.


Pestrá nabídka bankovních půjček od Air Bank
Půjčky do půl milionu