CreditSor půjčka do 4500 Kč

creditsorPotřebujete půjčit před výplatou a nevíte, na koho se obrátit? V bance půjčku menšího rozsahu nečekejte. Ty poskytují zejména instituce nebankovní. Jednou z nich je také společnost CreditSor, která vám poskytne menší půjčku před výplatou až do výše 4500 Kč. Půjčku zařídíte pěkně z pohodlí svého domova – to vše bez zbytečného papírování a zdržování. Zvolíte si výši půjčky, její splatnost a máte hotovo. Společnost půjčuje finanční prostředky ještě týž den od podání žádosti. Peníze tedy můžete mít opravdu rychle.

Výše půjčky: 500 Kč – 4500 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat osoba starší 18 let, která však nepřesáhne věk 65 let. Zároveň musí být tato osoba občanem České republiky a doložit stálý příjem. Poslední podmínkou je skutečnost, že žadatel musí vlastnit bankovní účet.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli. Půjčka není nijak omezená.

Splatnost půjčky: Vypůjčené prostředky je nutno vrátit v rozmezí 1 – 30 dnů.

Poplatky: Vyplnění a podání žádosti o půjčku je zcela zdarma. Společnost si může v konkrétních případech účtovat poplatek za vyřízení půjčky (budete dopředu informováni).

Ručení: Pro schválení a poskytnutí půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

Výše ročního úroku: Informace o ročním úroku se dozvíte před samotným sjednáním půjčky.

RPSN: RPSN se odvíjí od výše půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz: Prvním krokem je vyplnění online žádosti, o jejímž schválení vás bude zástupce společnosti informovat ještě týž den.

Výhody půjčky CreditSor: Solidní a transparentní jednání. Možnost půjčky menšího objemu. Rychlé schválení a poskytnutí peněžních prostředků. Možnost zažádat o finanční výpomoc pěkně z pohodlí svého domova.