Půjčka pro ženy do 5000 Kč

pujckaprozenyJste maminkou na mateřské dovolené a potřebujete přilepšit svému rodinnému rozpočtu? To, že jste s finančními prostředky nedokázala vyjít, rozhodně není vaší chybou. Výše mateřské je v České republice opravdovým výsměchem. Právě proto vám představujeme speciální Půjčku pro ženy, kterou vyřídíte i s malým dítkem. Nemusíte nikam chodit, nečeká vás žádné složité papírování. O půjčku v maximální výši 5000 Kč lze zažádat pěkně z pohodlí svého domova.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelem o půjčku může být fyzická osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky (nesmí mít trvalé bydliště registrováno na městském úřadě). Žadatelka musí mít aktivní mobilní telefon, nesmí být podezřelá ze spáchání trestného činu podvodu a její osobní doklady musí být platné a dohledatelné.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete absolutně na cokoli. Jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: 21 dnů s možností prodloužení.

Poplatky: Společnost si účtuje poplatek splatný s jistinou půjčky, který začíná na 200 Kč (dle objemu poskytnutých finanční prostředků). Pokud máte zájem o prodloužení půjčky, můžete tak učinit za minimální poplatek 100 Kč (poplatek se navyšuje v závislosti na objemu poskytnutých finančních prostředků).

Ručení: Pro získání půjčky pro ženy nepotřebujete ručitele ani zástavu.

RPSN: od 801, 5 %

Výše ročního úroku: Společnost si neúčtuje roční úrok.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku zažádáte prostřednictvím oficiálních stránek poskytovatele. Zde se stačí zaregistrovat, vybrat objem finančních prostředků a dobu splatnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování žádostí o půjčku probíhá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Informace o tom, zda vám bude půjčka poskytnuta, či nikoli se tedy dozvíte opravdu rychle. Jakmile vám bude půjčka schválena, peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet. Pokud jej máte vedený u GE Money Bank, peníze zde budete mít do 60 minut. V opačném případě si počkáte 1 pracovní den.

Výhody Půjčky pro ženy: Tento nebankovní finanční produkt je vhodný zejména pro maminky na mateřské dovolené, které nemají čas na obíhání bank s žádostí o půjčku. Zde lze vše zařídit během několika mála minut.