FastFin půjčka do 4999 Kč

fast-finNebankovní společnost FastFin nabízí první půjčku ZDARMA! Ano, vidíte správně! Za její vyřízení, schválení ani poskytnutí nezaplatíte ani korunu. Abychom byli přesnější, tu jednu korunu obětovat musíte. Jedná se o ověřovací poplatek, na základě kterého je nutno ověřit váš bankovní účet, na který vám budou následně odeslány vypůjčené finanční prostředky. Pokud vám schází nějaká ta koruna do nadcházející výplaty, neváhejte a oslovte společnost FastFin. Společnost navíc pomáhá dobré věci  -pravidelně posílá finanční prostředky konkrétním rodinám, které se zapojily do programu Dobrý Anděl.

Výše půjčky: 1000 Kč – 4999 Kč

Kdo si může půjčit: Podmínky pro schválení žádosti o půjčku jsou následující: žadatel musí být občanem ČR, s věkem od 21 do 65 let, musí mít uhrazené všechny předešlé dluhy, je pracující fyzickou osobou a má v pořádku svou platební historii.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli. Nikdo se nebude ptát, na co jste prostředky použili.

Splatnost půjčky: 7, 14, 21 nebo 28 dnů s možností prodloužení.

Poplatky: Společnost si účtuje poplatek za zprostředkování půjčky, který se odvíjí od jejího objemu. Minimálně však 70 Kč.

Ručení: U FastFin půjčky nepotřebujete ručitele ani spolužadatele.

RPSN: Poskytovatel půjčky neuvádí výši RPSN.

Výše ročního úroku: Poskytovatel půjčky neuvádí výši ročního úroku.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku vyřídíte na internetových stránkách poskytovatele. Stačí vyplnit online formulář, který představuje žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz:  Převod hotovosti na bankovní účet je běžně zpracován do 60 minut od potvrzení o poskytnutí půjčky a to v případě, pokud máte veden účet u některé z těchto bank:  ČSOB, Česká Spořitelna, GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank a FIO banka.   Pokud se jedná o převody do ostatních bank, bude doba převodu maximálně do 24 hodin.

Výhody FastFin půjčky: Snadné vyřízení a sjednání. Minimální poplatky, rychlost poskytnutých prostředků. Společnost navíc pomáhá dobré věci. Část poplatků, které jsou s poskytnutím půjčky spojené, tedy přijde do správných rukou.