FinPůjčka 24 do 5000 Kč

finpujckaFinské půjčky jsou v posledních letech stále oblíbenější. Nejen, že jsou dostupné téměř každému, také podmínky pro jejich vyřízení nejsou nikterak náročné. Pokud se potýkáte s nepříjemnou finanční krizí, která často nastává zejména před výplatou, sáhněte po FinPůjčce a pokryjte ty nejdůležitější náklady bez zbytečných průtahů a problémů.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel o FinPůjčku musí mít alespoň 18 let, být občanem České republiky a zároveň musí být zaměstnán na hlavní pracovní poměr. Žadatel zároveň nesmí mít žádné dluhy vůči jiným institucím a jeho finanční historie musí být naprosto v pořádku.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli. Půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 1 – 28 dní s možností prodloužení

Poplatky: Registrační poplatek 1 Kč (pro ověření účtu žadatele).

Ručení: Pro poskytnutí FinPůjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

RPSN: od 2397,81%

Možnost sjednání půjčky: Stačí se zaregistrovat na stránkách společnosti a požádat o půjčku prostřednictvím internetového formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz: Pokud bude finanční injekce vyplácena mezi účty stejných bank, s finančními prostředky počítejte tentýž den, kdy byl dán příkaz k převodu. Pokud se bude převod uskutečňovat mezi účty různých bank, finance obdržíte druhý pracovní den. V případě zaslání peněz poštovní poukázkou bude tato transakce trvat maximálně 5 pracovních dnů.

Výhody FinPůjčky 24: Jednou z největších výhod je fakt, že peníze vám s touto půjčkou mohou být poskytnuty opravdu rychle. O půjčku můžete zažádat bez spolužadatele a nemusíte také poskytovat žádnou formu zástavy. V případě problémů se splacením půjčky je možno termín splatnosti za menší poplatek prodloužit dle vašich potřeb.