Mutuo – když vám schází hotovost

Peníze, peníze, peníze… Peníze hýbou světem. Ať se vám to líbí nebo ne, potřebujte je dnes a denně. Tisíckrát můžete být vyznavači teorie, že ty nejdůležitější věci v životě si za ně nekoupíte, přesto se bez nich neobejdete. Ušlechtilé ideály jsou jistě krásná věc, ale rodinu jimi nenakrmíte. Co si však počít, když je peněz nějak míň, než byste v daném momentě potřebovali? Jednoznačně najít seriózního a poctivého partnera, který vám půjčí. Zkuste tedy požádat o pomoc nebankovního poskytovatele půjček Mutuo.

Jaké jsou Mutuo půjčky

Mutuo poskytuje tzv. finské půjčky ve výši 1 000 – 5 000 korun s dobou splatnosti 15 nebo 22 dní. U patnáctidenní půjčky jsou peníze ihned po schválení zasílány poštovní poukázkou na adresu trvalého pobytu žadatele, u půjček s 22denní splatností se půjčka poskytuje bezhotovostně na žadatelův běžný účet. Podmínky půjčky jsou naprosto transparentní, žádné úroky, žádné skryté poplatky – předem ani jindy, jen předem známé navýšení. Pro získání Mutuo půjčky není potřeba ani podepisovat žádnou smlouvu, bude-li schválena, objeví se peníze na vašem běžném účtu do 24 hodin od podání žádosti.

Jak postupovat při žádosti o půjčku

Požádat o Mutuo půjčku už ani nemůže být jednodušší. Prostě vyplníte kontaktní formulář na internetových stránkách poskytovatele, kde uvedete kolik peněz a na jak dlouhou dobu chcete půjčit, u půjček na 22 dní je zapotřebí navíc odeslat čitelně naskenovaný OP, a vyčkáte procesu schválení.

Výhoda pro věrné zákazníky

Pokud si u společnosti Mutuo chcete půjčit opakovaně, máme pro vás dobrou zprávu. Jako dobří a prověření klienti budete odměněni možností týdne půjčky navíc zcela zdarma!