Mobil půjčka do 10000 Kč

mobilNová mobil půjčka vám může pomoci překlenout nepříznivé období, za které řada domácností považuje období před výplatou. Půjčit si můžete finanční prostředky v rozmezí pár tisícovek a pokrýt tak nejnutnější náklady na provoz domácnosti. Vypůjčené peněžní prostředky vám mohou mimo jiné posloužit k úhradě faktury od telefonního operátora nebo pro jiné specifické účely. Jedná se o rychlou bezúčelovou půjčku, jejíž vyřízení je velmi snadné.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou zažádat osoby starší 18 let, které mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň jsou způsobilé k právním úkonům. Další podmínkou je souhlas žadatele s poskytnutím půjčky.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: max. 21 dní s možností prodloužení

Poplatky: Půjčka bez poplatků u 1. půjčky, další půjčka je zatížena jednorázovým poplatkem ve výši 250 Kč. Poplatek za zaslání první upomínky v případě nedodržení termínu splatnosti činí 10 % – minimálně 250 Kč.

Ručení: Pro poskytnutí půjčky nepotřebujete ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

Výše ročního úroku: Poskytovatel půjčky neúčtuje úrok.

RPSN: 454 %

Možnost sjednání půjčky: Zasláním SMS zprávy nebo vyplněním online formuláře.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplnění online žádosti o půjčku vám nezabere více, než pár minut. Obratem vám přijde SMS zpráva s informacemi o dalším postupu. Následně vás bude kontaktovat telefonní operátorka společnosti. Peníze jsou novým klientům odesílány poštovní poukázkou a čekat je tedy můžete v rozmezí 2 pracovních dnů.

Výhody Mobil půjčky: Bez zbytečného papírování, bez úroku, bez ručitele i zástavy. Půjčit si můžete na cokoli a nemusíte tento účel nikomu prokazovat. Půjčka je vhodná pro všechny bez rozdílu. Žádost o poskytnutí peněz je možno vyplnit pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře. Vyhnete se tak zbytečnému papírování.