Jste bez peněz? Pomůže vám půjčka ještě dnes!

Malé výplaty, možnost ztráty zaměstnání a stále častější platby. To jsou v posledních letech ty hlavní důvody, pro které se lidé dostávají do finanční nouze. Tu samozřejmě musí nějakým způsobem vyřešit. K dispozici jsou samozřejmě dvě hlavní varianty, a to buď půjčka od někoho z blízkých, popřípadě klasický úvěrový produkt. A tím, který byl vytvořen přesně na míru pro tyto účely, je půjčka ještě dnes. Samozřejmě tento typ půjčky může být znám ještě pod několika dalšími poměrně užívanými názvy, jako je třeba:

V čem je půjčka ještě dnes unikátní?

Hlavně v rychlosti, s jakou je žadatelům poskytnuta. Ačkoliv toto odvětví vstoupilo na náš trh teprve před pár lety, rozhodně to neznamená, že nesklidilo úspěch, nebo že se nadále nevyvíjí. V minulosti byla klasická doba v řádech desítek minut, zatímco dnes už může být vše vyřízeno i za několik jednotlivých minut. A to díky tomu, že nároky na žadatele jsou stále jednodušší. Příkladem mohou být společnosti jako Ferratum a Zaplo, které nevyžadují potvrzení o příjmu, nevyžadují nahlížení do registrů, ani nepotřebují žádné další informace, podpisy, nebo dokumenty.

Měli byste vědět, že … vše proběhne z pohodlí domova, a tak stačí, aby byl uchazeč plnoletý, bydlel na našem území a měl tuzemské státní občanství.

O kolik peněz lze požádat?

I tato oblast jasně ukazuje, jak se daný segment vyvíjí. Pokud totiž budeme konkrétní, je třeba že v minulosti byly maximem jenom částky v řádech několika tisíc korun. Dnes ale může půjčka ještě dnes řešit i mnohem větší finanční potíže. A to z toho důvodu, že někteří poskytovatelé nabídnou i desetitisícové částky. Nejdále je v tomto směru určitě společnost CreditON, která může zájemcům o peníze poskytnout až 20 000 korun českých. Navíc i zde máte záruku rychlosti a jednoduchosti, jelikož tento poskytovatel na svém webu uvádí: „Jakmile se stanete klientem společnosti creditON, můžete si jednoduše zažádat o rychlou půjčku, a to prostřednictvím webu nebo pomocí SMS. Po obdržení žádosti o online půjčku nebo SMS půjčku rozhodneme, zda vám nebankovní půjčku poskytneme. Pokud žádost o krátkodobou půjčku schválíme, peníze odešleme na Váš účet do 30 minut.“

Kdykoliv potřebujete

Že jsou dané půjčky v něčem unikátní, to je určitě i to, že mnozí poskytovatelé nabízejí své služby nonstop. Požádat si lze tedy skutečně kdykoliv. To vše vede k tomu, že danou možnost hodnotíme a oceňujeme pozitivně. Jenom je třeba dát si pozor na to, abychom neakceptovali zbytečně velký úrok. Ten je totiž hlavním problémem, které tyto půjčky mohou mít. Druhou komplikací může být také poměrně krátká lhůta splatnosti, která bývá v maximech 30 – 45 kalendářních dní.

Jinak ale rozhodně není jakýkoliv problém s tím, pokud peníze potřebujeme a získáme je právě tímto způsobem.