Půjčka do Express Credit do 10000 Kč

expresspujckaSpolečnost nabízí krátkodobé nebankovní půjčky, které mohou pomoci třeba i vám k překlenutí nepříznivého období nebo v tradiční „finanční krizi“ před výplatou. Společnost hodnotí možnosti klienta a naplňuje zásady zodpovědného půjčování. ECVI Group si zakládá na ochotě a transparentním jednáním se zákazníky. Tomu odpovídají také její úspěchy a spoustu spokojených klientů.

Výše půjčky: 1000 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku od společnosti Express Credit může zažádat fyzická osoba, která má alespoň 21 let a zároveň nepřesahuje hranici 65 let. Je plně způsobilá k právním úkonům a má trvalé bydliště na území České republiky. Žadatel musí mít stálé zaměstnání a nesmí mít nedoplatky vůči jiným společnostem. Požaduje se také řádná platební historie klienta, kterou společnost prověřuje.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete na cokoli.

Splatnost půjčky: 7 – 28 dní

Poplatky: Poplatek za vyřízení půjčky od 70 Kč

Ručení: Společnost nevyžaduje spolužadatele, ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

RPSN: od 2321,01 %

Možnost sjednání půjčky: Prvním krokem je registrace na stránkách společnosti a následné vyplnění online žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po registraci je nutno uhradit registrační poplatek (1 Kč) na účet společnosti. Po připsání tohoto poplatku vám budou peněžní prostředky obratem zaslány na váš účet (do cca 60 minut).

Výhody půjčkyod Express Credit: Bezpečná půjčka pro žadatele splňující podmínky. Minimální poplatky za poskytnutí a vyřízení půjčky a možnost prodloužení splácení. Půjčka je bezúčelová bez prokazování účelu použití finančních prostředků. Silná a stabilní společnost se širokou základnou spokojených klientů. Peníze můžete mít na svém účtu do několika minut.