Úvěr 5 000 Kč od seriózní banky?

Všichni zajisté máme úplně stejnou zažitou představu – v bance se půjčují vysoké částky, u soukromníků ty nízké a na krátkou dobu. Ovšem doba se mění a s ní i zažité stereotypy a konvence, které pomalu ale jistě berou za své. Například právě výše zmíněný stereotyp, že do banky si chodíme pouze pro vysoké částky, je již dávno překonaný.

Air Bank půjčuje už od 5 000 Kč

To potvrzuje stále oblíbenější banka na českém trhu, a to Air Bank, která se kromě vysokých částek specializuje i na ty nejmenší, spadající ještě pořád spíše do oblasti soukromého půjčování. U Air Bank si totiž můžete půjčit částku začínající už na 5 000 Kč, kterou máte hravě splacenou za půl roku. Máte-li zájem o delší dobu splatnosti, není to právě u Air Bank žádný větší problém. Jelikož jste zavítali do banky, a ne do soukromé společnosti, můžete počítat i se skutečně dlouhými dobami splatnosti, které i v případě tak nízké částky, jakou je právě 5 000 Kč, mohou činit až 78 měsíců. Pokud chcete mít přehled o aktuálních akcích u Airbank, sledujte jejich facebookový profil.

Splácíte, kolik chcete

Zároveň s dobou splatnosti si určujete i výši měsíčních splátek. Ty se mohou pohybovat mezi 100 Kč a 864 Kč. Máte tedy k dispozici skutečně široké pole působnosti, ve kterém se určitě najde částka, která i pro váš rodinný rozpočet bude přijatelná a dostatečně atraktivní.

Žádost o půjčku je stejně jednoduchá jako u soukromníka

Stejně jako u soukromé společnosti, tak i u Air Bank můžete následnou žádost o půjčku vyplnit a vyřídit v pohodlí domova. Stačí vyplnit online formulář, který naleznete na internetových stránkách Air Bank, vybrat si zde i částku a dobu splácení, která vám bude nejvíce vyhovovat a všechno společně odeslat pracovníkům Air Bank. Do několika minut, o víkendech se může jednat i o hodiny, obdržíte odpověď na vaši žádost a do dalších několika minut dostanete vyžádané penízky na účet. Pak už stačí pravidelně splácet a užívat si půjčených peněz.

Airbank vám půjčí 5000 Kč
Airbank vám půjčí 5000 Kč