Moment půjčka do 4999 Kč

moment-pujckaS Moment půjčkou můžete jednorázově získat téměř pět tisíc korun. To vše bez složitého a zdlouhavého papírování nebo další složité a zbytečné administrativy. O peníze zažádáte pěkně z pohodlí svého domova a to prostřednictvím online formuláře, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut nebo zasláním jedné SMS, jejíž cena je účtována dle standardního sazebníku vašeho mobilního operátora. No jen řekněte, může být získání 5000 Kč jednodušší?

Výše půjčky: 990 Kč – 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O Moment půjčku může zažádat občan České republiky starší 21 let, který je pracující fyzickou osobou a může se prokázat bezdlužností. Žadatel musí mít pochopitelně v pořádku svou platební historii.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je totiž bezúčelová.

Splatnost půjčky: 7, 14, 21 nebo 28 dní s možností prodloužení

Poplatky: Společnost si účtuje poplatek za poskytnutí půjčky, který se odvíjí od objemu vypůjčených prostředků. Minimální částka činí 70 Kč. Pokud si chcete prodloužit termín splatnosti půjčky, je nutno uhradit poplatek za prodloužení půjčky, který začíná na 50 Kč.

Ručení: Společnost nevyžaduje ručitele ani zástavu.

RPSN: od 365, 07 %

Výše ročního úroku: Společnost roční úrok neúčtuje.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku můžete zažádat prostřednictvím internetového formuláře nebo zasláním jedné SMS.

Rychlost poskytnutí peněz: Pokud se bude převod uskutečňovat mezi účty stejných bank, peníze očekávejte v tentýž den, kdy byl dán příkaz k převodu. V opačném případě své peníze obdržíte do druhého pracovního dne.

Výhody Moment půjčky: Snadné sjednání z pohodlí domova, vstřícné podmínky poskytnutí půjčky, rychlé vyřízení žádosti i odeslání peněz na váš účet. V případě opakující se půjčky, můžete dosáhnout na vyšší částky.