Kde mi půjčí 5000 Kč?

Dostali jste se do nepříjemné situace, ze které by vás ovšem mohla „vysekat“ půjčka menšího rozsahu? Pro vyřešení aktuálních nepříjemností by vám stačilo – řekněme 5000 Kč? Pak nepřestávejte číst následující řádky. Pokládáte si otázku, kde mi půjčí 5000 Kč? Prozradíme vám totiž, kdo vám tuto mikro-půjčku poskytne a kde naopak „ostrouháte“.

Kde mi půjčí 5000 Kč? U banky? Pouze někde!

Jelikož se banky specializují na zcela jiné objemy finančních prostředků, je pro ně poskytování půjček ve výši 5000 Kč značně nevýhodné a dosti rizikové. Tento přístup ovšem nerazí všechny bankovní společnosti, ale pouze ty velké. Šanci na půjčku ve výši 5000 Kč máte například i AirBank nebo u EquaBank, které jsou na našem trhu poměrně krátkou dobu, přesto však oslovili značnou část obyvatel České republiky.

Větší šance máte u nebankovních společností

Na půjčky menšího rozsahu se specializují zejména nebankovní společnosti. Ty půjčku ve výši 5000 Kč nabízí takřka všechny bez rozdílu. Velkou výhodou je skutečnost, že tuto půjčku můžete sjednat prostřednictvím internetu pěkně z pohodlí svého domova. Stačí vyplnit krátký formulář, který se zpravidla nachází na oficiálních stránkách dané společnosti, odeslal jej ke schválení a následně čekat, až vám společnost poukáže prostředky na váš bankovní účet. Zpravidla se připsané částky dočkáte během několika mála hodin nebo dnů. Půjčit si u některých nebankovních společnosti navíc můžete, i tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků nebo je váš příjem nulový či velmi nízký.

Kde mi půjčí 5000 Kč
stux / Pixabay