Chci si půjčit 5000 Kč a nevím kde

Potřebujete zaplatit fakturu od telefonního operátora? Nezbyly vám finance na zaplacení nájmu? Nevyšly jste s příjmem a čekají vás narozeniny partnera, či svatba nejlepší kamarádky? Jak tuto ošemetnou situaci řešit? Odpovědí může být půjčka menšího rozsahu. Taková půjčka, kterou získáte během několika mála hodin a pokryje nezbytné náklady v řádech několika stovek, či tisíců. Kam pro takovou půjčku do 5000 Kč?

Jít do banky?

Bankovních domů specializujících se na půjčky do 5000 Kč není v České republice mnoho. Není se, ale čemu divit. Takové půjčky jsou pro banky jako kapka v širém moři a víceméně jim nic nepřinesou. Neházejte však flintu do žita. Několik bank, které tento druh půjčky nabízejí v ČR je. Alternativou k půjčce menšího objemu je například kontokorent, který nejčastěji začíná právě na již zmiňovaných pěti tisících.

Jít do nebankovní instituce?

S půjčkou do 5000 Kč nejvíce uspějete v nebankovních institucích. Zde jsou produkty opravdu velmi specifické a s půjčkou ve výši 5000 Kč byste proto neměli mít sebemenší problém. Většina nebankovních institucí na svých stránkách navíc uveřejňuje online formulář, prostřednictvím kterého si můžete navolit přesnou výši půjčky i období, po které budete vypůjčené finance splácet.

Rodina nebo známí?

Pět tisíc vám samozřejmě mohou poskytnout také nejbližší rodinné příslušníci nebo přátelé. Je však jen na vás, zda takovou pomoc využijete nebo se budete snažit zajistit finanční prostředky někde jinde. Přeci jen taková pomoc bude do budoucna jistojistě vyžadovat nějaký ten protiúčet.