Rychlá půjčka 24 do 5000 Kč

rychla-pujckaS rychlou SMS půjčkou můžete získat 5000 Kč snadno a jednoduše. Její vyřízení je možné prostřednictvím online formuláře nebo zasláním jedné SMS. S první žádostí o půjčku můžete získat pět tisíc, pokud zažádáte o půjčku opakovaně, částka se může mnohonásobně navýšit. Potřebujete-li peníze opravdu rychle a do banky se vám nechce nebo vám zde jednoduše nepůjčí, není nic jednoduššího, než využít Rychlé půjčky 24!

Výše půjčky: 1500 Kč – 5000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel o půjčku musí splňovat určité podmínky: způsobilost k právním úkonům, zletilost, bydliště na území České republiky, žádné nedoplatky vůči jiným institucím, bezproblémová platební historie, stálé zaměstnání a doložitelný příjem.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: 10 až 30 dní s možností prodloužení.

Poplatky: Společnost si účtuje poplatky za poskytnutí půjčky, které se odvíjejí od objemu poskytnutých prostředků. V případě nedodržení smlouvy nebo pozdního vrácení půjčky si může společnost účtovat smluvní pokuty.

Ručení: Pro získání půjčky není potřeba ručitel ani zástava ve formě nemovitosti.

RPSN: Poskytovatel půjčky na svých stránkách neuvádí informace o výši RPSN.

Výše ročního úroku: Poskytovatel půjčky na svých stránkách neuvádí informace o výši ročního úroku.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možno zažádat prostřednictvím internetového formuláře uveřejněného na stránkách společnosti nebo zasláním jedné SMS ve specifickém tvaru (SMS je účtována dle standardního ceníku vašeho mobilního operátora).

Rychlost poskytnutí peněz: Pokud máte veden účet u banky, která se nachází ve výčtu bank uveřejněných na stránkách společnosti, peníze získáte v den odeslání žádosti. Jestliže máte účet u jiné banky, na peníze si počkáte do druhého dne.

Výhody Rychlé půjčky 24: Jak již název napovídá, tato půjčka vám může být poskytnuta opravdu rychle. Žádné papírování, žádné obchodní schůzky ani čekání – i tak lze ve zkratce charakterizovat Rychlou půjčku 24.