Studenti, myslíme na vás! Váš Click Credit

Studentský život bývá chudý, ale veselý. Jak moc chudý je ten váš záleží na tom, zda jste závislí jen na podpoře rodičů, či zda máte nějakou možnost přivýdělku. Ovšem nic si nenalhávejme, bývá jich dnes poskrovnu a peníze nic moc. Přesto občas potřebujete nárazově větší sumu peněz. Nechcete si říkat rodičům a peníze z brigády dorazí až za týden nebo za dva? Žádný problém, přesně pro tyto případy je zde Click Credit se svou bezkonkurenční studentskou půjčkou!

Podmínky poskytnutí studentské půjčky

Jako student si u Click Creditu můžete půjčit až 1 500 Kč na 30 dní, a to zcela bez úroků, poplatků i navýšení. 1 500 si půjčíte, 1 500 vrátíte. Podmínkou je, že při vyřízení půjčky předložíte svůj občanský průkaz a platnou kartu ISIC. Samozřejmě musíte být zletilí.

Potřebujete více peněz?

Ani vyšší částka nebude problém, a to až do výše 5 000 korun. Na takovouto půjčku už se ovšem nevztahuje studentská akce a půjčit si můžete za standardních podmínek platných pro všechny. Tzn. občanský průkaz, druhý doklad totožnosti s fotografií, zletilost. V případě půjčky do 3 000 korun lze peníze vyplatit na kterémkoliv online terminálu Sazky mimo České pošty a TESCO, při půjčkách nad 3 000 korun je třeba doložit, že máte bankovní účet vedený na své jméno.

Co za to?

Půjčku od Click Creditu si může bez nadsázky dovolit každý. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte měsíčně pouze fixní poplatek 33 Kč. Jestliže nebudete moci půjčku po 30 dnech splatit, stačí zaslat jen 20%dlužné částky + 30 korun a půjčka vám bude o dalších 30 dní prodloužena. Nebo 10% + 30 korun a získáte 15 dní času.