Rychlá půjčka od společnosti Ferratum – skutečně pomůže?

Společnost Ferratum se specializuje na poskytování tzv. finských půjček. přeloženo do jazyka srozumitelného většině populace – jde o rychlé půjčky před výplatou určené k překlenutí nečekaných a náhlých finančních potíží, do kterých se každý z nás může velice snadno dostat.

Poprvé zdarma

Jako akce pro nové klienty je první rychlá půjčka od společnosti poskytována zcela zdarma. Nehledejte v tom žádný fígl. Poprvé vám Ferratum půjčí bez úroků i poplatků, ale pouze do maximální výše 2 000 korun. V případě, že potřebujete ještě o tisícovku více, zaplatíte za 15 dní poplatek 540 korun. Na vyšší částku v případě první půjčky u Ferratum nedosáhnete.

Výhody půjčky

Velkou výhodou půjčky u společnosti Ferratum je fakt, že je poskytována bez nahlížení do registrů dlužníků a dosáhne na ni tedy i ten, jehož finanční minulost není právě čistá jako padlý sníh. Rovněž k jejímu vyřízení nepotřebujete ručitele.

V prvé řadě je však výhodné, že si můžete půjčit částku už od 500 korun, což vám může pomoci překonat náhlý výpadek příjmů nebo zaplatit nečekaný výdaj, ovšem v bance byste se žádostí o takovouto „směšnou“ sumu neuspěli.

Nevýhody půjčky

Kromě ne právě výhodného RPSN, které se pohybuje v řádech tisíců procent, je nejvýraznější nevýhodou v případě prvního kontaktu společnosti fakt, že peníze vám budou poskytnuty pouze formou poštovní poukázky, což jejich přísun značně zdrží a ani náhodou je tedy nemáte k dispozici celých 15 dní, za které platíte. ovšem v případě půjček opakovaných vám společnost zašle požadovanou částku již na váš účet, kde je budete mít k dispozici během několika minut od schválení žádosti.