Poštovní spořitelna Era. Co klientům nabízí?

V minulosti se jednalo o Poštovní spořitelnu, dnes se tento poskytovatel finančních služeb jmenuje Era. Po přejmenování však základní produkty a služby zůstaly stejné, a tak se mnozí minulí i budoucí klienti stále mohou těšit na to, že řadu věcí lze stále vyřídit na poště. A to je určitě hlavní přidanou hodnotou, kterou dnes může Poštovní spořitelna Era nabídnout. Samozřejmě nabídne také širokou škálu služeb, které by se daly rozdělit do několika oblastí, a to konkrétně těchto:

Jak může Poštovní spořitelna Era vaše peníze ukládat?

Základní možností jsou samozřejmě běžné účty, které máte u tohoto bankovního ústavu vedené. To znamená, že zde své peníze ukládáte, můžete realizovat platby, stejně jako můžete platby také přijímat. Samozřejmostí jsou veškeré operace v rámci vašich karet, nebo možnost právy vašeho účtu prostřednictvím internetového bankovnictví, popřípadě prostřednictvím mobilní aplikace.

Další možností, jak ukládat peníze, jsou ale i spořicí produkty. V tomto ohledu nabídne Poštovní spořitelna Era hned několik možností. Základem může být Červené konto, které je alternativou klasického účtu. Stejně tak ale můžete využít také specielní spořicí účet, nebo své peníze skutečně investovat. Možnosti jsou samozřejmě na vás samotných, a tak záleží na tom, jaké chcete podstoupit riziko, a kolik chcete tímto způsobem vlastně vydělat.

Když potřebujete peníze půjčit

Stejně tak vám ale banka nabídne alternativu spojenou s tím, pokud potřebujete peníze půjčit. V takovém případě je nejjednodušší možností samozřejmě klasická Era půjčka. Ta nabídne až 600 000 korun českých. Mimo této možnosti však není problémem využívat i další úvěrové produkty, jako je kontokorent, popřípadě také kreditní karta.

Klasické úvěrové produkty však nejsou jedinou možností, protože financovat lze také své bydlení. Zde se hodí nabízená hypotéka, která vám umožní financovat stavbu, popřípadě i koupi nemovitosti. Stejně tak lze ale využít i úvěr na bydlení, který je podobným, ale nikoliv tak účelně konkrétně specifikovaným produktem.

Chraňte sebe i svůj majetek

Poslední oblastí, kde Poštovní spořitelna Era působí, je oblast pojištění. Zde můžeme citovat informaci ze samotných webových stránek, která jasně uvádí, na co všechno se lze pojistit: „Na výběr máte cestovní pojištění, povinné vozidel, pojištění domácnosti a pojištění odpovědnosti.“ Samozřejmostí je v tomto směru to, že danou pojistku už nemusíte nutně vyřizovat a sjednávat nutně jenom na přepážce, jelikož to lze i online. Tím Era jasně ukazuje, že chce jít se současnou dobou a nabídnout tak alternativu nejenom té starší, ale také mladší generaci, která hledá nejenom bankovní služby.

Spořicí produkty vám nabídne i Poštovní spořitelna Era
PublicDomainPictures / Pixabay