Půjčka Ferratum do 10000 Kč

feratumNebankovní společnost Ferratum poskytuje krátkodobé půjčky bez ručitele a jako první společnost v Evropě začala nabízet půjčky již od roku 2005. Aktuálně se může společnost pochlubit pobočkami ve více, než 20 zemích světa. Když k tomuto číslu připočteme ještě dalších 280 finančních specialistů, které společnost zaměstnává, můžeme se bavit o spolehlivé a zodpovědné společnosti s dlouhou tradicí a řadou spokojených klientů. Potřebujete-li půjčit opravdu rychle a vyřešit tak svůj finanční problém, obraťte se na nebankovní instituce Ferratum ještě dnes.

Výše půjčky: 500 Kč – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: o půjčku od společnosti Ferratum může zažádat fyzická osoba, která má více, než 20 let a zároveň méně než 75 let. Kromě této podmínky je nutno mít v den podání žádosti o půjčku uhrazeny veškeré závazky vůči společnosti Ferratum.

Na co si mohu půjčit? Půjčka je bezúčelová, půjčit si můžete takřka na cokoli.

Splatnost půjčky: Vypůjčené finanční prostředky je nutno vrátit v rozmezí 7 – 45 dní. V případě potíží se splacením půjčky je možno prodloužit termín splatnosti.

Poplatky: Společnost si účtuje poplatek za vyřízení a zprostředkování půjčky ve výši 10 % z vypůjčené částky. Pokud požádáte o prodloužení půjčky, i zde je nutno uhradit poplatek za její prodloužení, který je stanoven dle dnů, na které si chcete splacení půjčky prodloužit.

Ručení: Společnost nevyžaduje ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

Výše ročního úroku: 521,43%

RPSN: 14299,02%

Možnost sjednání půjčky: Online prostřednictvím internetového formuláře, pomocí SMS nebo zavoláním na zákaznickou linku.

Rychlost poskytnutí peněz: V případě zasílání půjčky na účet obdržíte peníze obvykle tentýž den, nejdéle však druhý pracovní den od zaslání žádosti o půjčku. U zaslání peněz poštovní poukázkou (pro první půjčku) vám peníze přijdou do 4 pracovních dnů od odeslání žádosti.

Internetové stránky společnosti Ferratumhttp://www.ferratum.cz/

Výhody půjčky Ferratum: Půjčka na cokoli, půjčka pro každého, bez prokazování příjmů, bez ručitele a zástavy.