Nejnižší bankovní půjčka na trhu

Ne vždy, když potřebujete peníze, potřebujete hodně peněz. Je zbytečné a nezodpovědné půjčovat si vyšší než potřebnou částku, protože pak často peníze utratíte zcela zbytečně a jejich splácení vás bude dlouhodobě zatěžovat. Air Bank našla tzv. „díru na trhu“. Nabízí zájemcům výhodnou bankovní půjčku ve výši již od 5 000 korun.

Moderně online nejnižší bankovní půjčka

Air Bank je bankou nové generace a honosí se moderním a novátorským přístupem ke svým klientům. Proto i půjčku si zde můžete vyřídit, aniž opustíte své pohodlně vysezené křeslo. Pomocí jednoduchého formuláře na stránkách banky si snadno zjistíte, kolik a za jakých podmínek si konkrétně vy můžete půjčit. Sami si určíte výši splátky i termín splácení, což můžete v průběhu půjčky i opakovaně měnit – vše online, zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Do 30 dnů od schválení půjčky ji také můžete zdarma vrátit, a to bez poplatků i úroků – této možnosti však lze využít jen jednou.

Účet jako bonus

Stávající klienti Air Bank mohou získat půjčku ihned, bez prokazování příjmů. Pokud jste klienty jiné banky, Air Bank vám nejen půjčí peníze, ale také zdarma založí běžný účet, na který vám bude půjčka poskytnuta a ze kterého ji budete splácet. Nechcete-li převést k Air Bank veškeré své finance a účet zde budete využívat pouze ke splácení půjčky, lze zvolit tzv. Malý tarif, který je bez poplatku za vedení a nezaplatíte tak zbytečně ani korunu.

Řádně splácet se vyplácí!

Základní úroková sazba půjčky se určuje individuálně, budete-li však splácet pravidelně a včas, automaticky získáte nárok na bonusovou úrokovou sazbu v jednotné výši 8,9%.

Airbank vám půjčí 5000 Kč
Airbank vám půjčí 5000 Kč
Air bank - nejlevnejsi pujcka na trhu
Air bank – nejlevnejsi pujcka na trhu