Půjčky bez… aneb jaká je nabídka produktů?

Půjčky bez ručitele, bez zástavy, bez registru, bez poplatků, bez čekání, bez potvrzení příjmu – pouze krátký výčet bankovních a nebankovních produktů, které můžete v současném finančním prostředí čerpat. Každý druh půjčky je něčím specifický a liší se dle toho, jakému subjektu byl poskytnut. Nutno podotknout, že „půjčky bez“ poskytují zejména nebankovní instituce, které podstupují vyšší riziko, ale pro dlužníky mohou být často poslední záchranou.

Půjčky bez registru

Tento typ půjček je určen osobám, které jsou již zadlužené nebo někdy v minulosti byly. Jejich jméno i nyní zdobí registr dlužníků a banky jim odmítly půjčit. Nebankovní společnosti nabízející půjčky bez registrů však nevidí v půjčce tohoto typu sebemenší problém. Riziko, které však podstupují, si kompenzují vyššími úroky.

Půjčky bez prokazování příjmu

Nemáte pravidelný a dostatečný příjem? Připravte se na to, že vám banka taktéž nepůjčí. Právě pro maminky na mateřské, seniory v důchodu nebo příjemce jiných sociálních dávek jsou tyto půjčky bez prokazování příjmu. Společnost se nezajímá, kolik vám měsíčně přijde na účet, ani jestli jste někde zaměstnaní.

Půjčky bez ručitele a zástavy

Pro vyřízení tohoto druhu půjček nepotřebujete ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti. Půjčka bude schválena fyzické osobě, aniž by po ní byl požadován spolužadatel nebo ručení formou bytu, domu, či rodinné chaty nebo jiného movitého majetku.