Půjčka od OK Credit do 10000 Kč

okcreditPokud jste se již někdy dostali do tíživé finanční situace, jistě nám dáte za pravdu, že cesta z ní je mnohdy velmi složitá, náročná a zdlouhavá. Telefonního operátora ani bytové družstvo však nezajímá, že se aktuálně potýkáte s finanční krizí, platbu za nájemné nebo úhradu faktury zkrátka a dobře očekává s tradiční dobou splatností. Jak tuto situaci řešit? Odpovědí může být půjčka OK Credit, díky které můžete svůj rodinný rozpočet vylepšit až o 10000 Kč. Ptáte se, jak na to?

Výše půjčky: 1000 – 10000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel o půjčku od OK Credit musí splňovat tyto podmínky: věk 18 až 65 let, splacené předchozí půjčky u společnosti OK Credit a nemít na svou osobu vedenou exekuci.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete takřka na cokoli. Nikdo po vás nebude chtít znát účel svěřených prostředků.

Splatnost půjčky: 1 – 16 dní s možností prodloužení na dalších 16 dní

Poplatky: Poplatek za poskytnutí půjčky – 20 % z vypůjčené částky

Ručení: Společnost nevyžaduje ručitele ani zástavu ve formě nemovitosti.

Výše ročního úroku: Věřitel si za poskytnutí půjčky neúčtuje žádný úrok.

RPSN: 456%

Možnost sjednání půjčky: Prostřednictvím internetového formuláře pěkně z pohodlí svého domova.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze vám přijdou na účet obvykle v den schválení půjčky (pouze v pracovní dny). Klientům FIO banky, poskytující také výhodné kontokorentní úvěry – http://pujcka10000.info/kontokorentni-uver-do-50000-kc/, takřka ihned. U účtů vedených u jiných bank, by ale převod neměl trvat déle, než 2 pracovní dny.

Výhody OK Credit půjčky: Půjčit si může téměř každý bez rozdílu. Veškeré vyřizování probíhá prostřednictvím internetu. Společnost má velmi přehledné obchodní podmínky, informace o poplatcích i RPSN víte vždy předem již při sjednávání půjčky. Půjčka je bezúčelová, peníze tedy můžete použít na cokoli. Půjčka je diskrétní a bez skrytých poplatků. Poskytnuta vám může být i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.