NetCredit nabízí 4 500 Kč do 15 minut!

Na českém finančním trhu se v posledních letech objevila celá řada krátkodobých půjček, ze kterých mohou zájemci volit. Ověřte si podmínky, za kterých vám jednotlivé společnosti půjčí, a vybírejte dobře – rozdíly v podmínkách mohou být velmi výrazné!

Komu půjčí NetCredit

Společnost NetCredit nabízí svou rychlou půjčku každému občanovi České republiky ve věku mezi 20 a 70 lety. Podmínkou však je, že nesmí mít nedoplatky na splacení úvěrů nebo závazků vůči jiným společnostem.

Jak žádat o půjčku

NetCredit se řadí k moderním nebankovním společnostem 21. století, proto lze vše vyřídit online od svého počítače doma nebo v práci. Zaregistrujete se na stránkách společnosti, převedete na její konto za účelem identifikace 1 haléř ze svého bankovního účtu, na který si budete přát čerpat úvěr, a pak už jen počkáte, až vás pracovník společnosti NetCredit sám kontaktuje a vaši žádost o půjčku vyhodnotí. V případě kladného rozhodnutí vám budou peníze odeslány na účet okamžitě. Vše netrvá déle než 15 minut, a to jen v případě, že žádáte u NetCreditu o půjčku poprvé. V případě opakované žádosti, když jste předchozí půjčku řádně splatili, stačí už jen zaslat sms žádost, které bude obratem vyhověno.

Více o půjčce

NetCredit nabízí rychlou půjčku ve výši 4 500 korun se splatností 1 až 30 dnů, kterou si s poskytovatelem předem dohodnete. V případě opoždění splátky vám bude počítáno penále 2% z celkové dlužné částky po celou dobu prodlení. Jestliže tedy předem víte, že v dohodnutém termínu nejste půjčku schopni splatit, existuje možnost požádat o její prodloužení o 7, 14 nebo i 30 dnů, a to za 900, 1 125 respektive 1 350 korun.