Kde je v půjčkách zakopaný pes?

Půjčky – pro někoho naprosto nepředstavitelný finanční produkt, který by si nesjednal, i kdyby už ani na chleba nebylo. Pro jiného součást života, se kterou žije v harmonii již řadu let. Kde se však vzala první část společnosti, pro kterou jsou půjčky naprosto tím nejhorším výplodem civilizace? Zamysleli jste se někdy nad tím? A znáte odpověď?

Poplatky, úroky, splátky

Asi naprosto největším zlem, které půjčky přináší, jsou pro mnoho lidí poplatky, úroky a samotné splátky. Právě v nich vidí většina společnosti to, proč jsou půjčky stále tak neoblíbené. Jenže to není úplně až tak pravda! Půjčky sice s sebou přináší povinnost splácet a navíc někdy i přeplácet jistou část navíc, jenže tato částka nemusí být vůbec tak vysoká, jak si mnozí myslí.

Úroky mohou být naprosto minimální!

Pokud si totiž u jakéhokoliv subjektu půjčíte na nejkratší možnou dobu s nejvyššími možnými splátkami, budete následně přeplácet naprosto směšné částky, které rozhodně například ze 100 000 půjčky neudělají 250 000 Kč. Tímto mottem, byste se tedy měli vždy řídit! Pouze tak si totiž zajistíte, že nebudete zbytečně přeplácet a tak krmit peněženky dalších osob.

Ani poplatky nemusí být horentní!

A u poplatků je situace velice obdobná. V dnešní době máte na výběr ze stovek a stovek subjektů, které vám velice rády a jednoduše půjčí na cokoliv si jen ukážete. Proč tedy zůstávat u jedné banky? Poohlédněte se po možnostech ve vašem okolí a nezůstávejte pouze u jedné, například vámi prověřené banky. Existuje tolik subjektů, které jsou naprosto stejně seriózní i prověřené. A právě takto se můžete oprostit od všech směšně vysokých a nesmyslných poplatků.

Splátky mohou činit pouze to, co jste si půjčili

A jako poslední největší „hřích“ vidí společnost v nesmyslně vysokých splátkách. Ty si ovšem ve většině případů stanovujete vy sami, takže vy sami rozhodujete o tom, jak vysoké splátky budou a často i v jakých časových intervalech. Takže pokud někoho uslyšíte si stěžovat, raději se nad tím ani nepozastavujte, protože daná osoba asi ani nevěděla, co podepisovala, nebo co si sjednávala. A navíc mohou splátky činit pouze to, co jste si půjčili!

Když si totiž půjčíte například u takové společnosti zaplo.cz, máte první půjčku naprosto zdarma a vrátíte tedy přesně to, co jste si na počátku půjčili.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz
První půjčka zdarma od Zaplo.cz