Podrobné srovnání půjček a úvěrůNeštěstí nechodí po horách, ale po lidech – alespoň tak zní staré znám přísloví, kterému dají za pravdu všichni, kdo se dostali do tíživé finanční situace. K této nepříjemnosti mohlo dojít z důvodu nečekaného propouštění v zaměstnání, zdravotních komplikacích nebo ze zcela jiných důvodů. Pokud se i vy s takovou situací potýkáte, jistě hledáte vhodné řešení. Tím mohou být půjčky menšího rozsahu, které vám mohou přijít vhod zejména pár dní před výplatou, kdy nějaká ta tisícovka chybí v peněžence každého z nás. Na těchto stránkách naleznete jednoduchý přehled nebankovních půjček do 10000 Kč, na které dosáhne téměř každý bez rozdílu. U každé nabídky konkrétní společnosti vidíte objem finančních prostředků, který vám může být poskytnut, délku splatnosti, i skutečnosti o tom, zda společnost vyžaduje ručitele nebo spolužadatele. Věříme, že vám tento podrobný přehled pomůže vybrat tu nejvhodnější půjčku, která dokáže zajímavým způsobem obohatit váš rodinný rozpočet.

Nebankovní půjčka Ferratum do 10000 Kč

Jedna z nejznámějších nebankovních společností zařadila do svého sortimentu finančních produktů také nebankovní půjčku menšího rozsahu, se kterou můžete čerpat až 10000 Kč. Podmínky pro získání půjčky nejsou nikterak náročné. Stačí, když budete splňovat věkovou hranici 20 – 75 let a v den podání žádosti budete mít u této společnosti uhrazeny veškeré předešlé závazky. Společnost Ferratum nenahlíží do registru dlužníků a poskytuje půjčky i bez prokázání příjmu. Splatnost půjčky je stanovena na 7 – 45 dní. RPSN zde činí 14299,02%.

Nebankovní půjčka MoneyNow do 10000 Kč

Také tato nebankovní společnost nepatří k neznámým. Žadatelům o finanční výpomoc může nabídnout půjčku do 10000 Kč bez ručitele nebo spolužadatele. Půjčka je bezúčelová a poskytnuta vám může být během 24 hodin od schválení žádosti. Podmínky pro její získání hovoří o tom, že žadatel musí být plnoletý a zároveň nesmí mít více, než 75 let. Dále musí splňovat podmínku trvalého bydliště na území ČR a musí mít prokazatelné zaměstnání. Dejte si pozor na to, zda nežádáte o půjčku ve chvíli, kdy jste ve výpovědní nebo zkušební lhůtě. V takovém případě vám totiž půjčka zřejmě poskytnuta nebude. Hodnota RPSN se zde pohybuje od 2 333,95 %.

Nebankovní SMS půjčka CreditOn do 4000 Kč

Zapomněli jste na úhradu faktury od telefonního operátora? Máte jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou? Vaše peněženka zeje před výplatou prázdnotou? Požádejte o nebankovní SMS půjčku společnosti CreditOn, která patří k nejznámějším poskytovatelům nebankovních produktů na českém finančním trhu. V rámci této SMS půjčky vám mohou být poskytnuty až 4000 Kč. To vše bez ručitele nebo zástavy ve formě nemovitosti. Půjčit si můžete na cokoli po dobu 1 až 30 dnů. RPSN se u této půjčky vypočítává z objemu poskytnutých finančních prostředků. Půjčku sjednáte pohodlně přes internet nebo posláním jedné SMS zprávy.

Nebankovní Kouzelná půjčka do 10000 Kč

Kdo by neznal Kouzelnou půjčku – nebankovní produkt, který doslova jako mávnutím kouzelného proutku dokáže vylepšit váš rodinný rozpočet. Čerpat zde můžete finanční prostředky až do výše 10000 Kč. To vše bez zbytečného papírování a obíhání nejrůznějších poboček. Podmínky pro kladné vyřízení žádosti o Kouzelnou půjčku jsou poměrně jasně dané: žadatel musí být zletilý a bydlet na území České republiky. Zároveň musí vlastnit mobilní telefon a musí být zaměstnán na hlavní pracovní poměr. RPSN u Kouzelné půjčky činí 1479 %. Roční úrok je zde stanoven na 359,89 %. Žádost o půjčku vyplníte pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetového formuláře. Peníze vám následně v případě schválení žádosti budou poskytnuty do 120 minut od odeslání této žádosti.